nr 1144 6124
Väggur
empirestil, höjd: 50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
500 kr |
Såld: |
250 kr |
måndag 20 november 2017 kl 18:15:12
Tid |
Kund |
Bud |
100 kr
200 kr